Akreditovaná zkušební laboratoř

Moderní testování šetrné k životnímu prostředí

Už 20 let nabízíme široké spektrum fyzikálně-chemických zkoušek v oblasti petrochemie i životního prostředí.

Co testujeme

   

7000+ vzorků ročně

Tým zkušených odborníků

Šetrné k životnímu prostředí

Akreditace u ČIA

Pečlivá analýza a spolehlivý výsledek

V naší moderní laboratoři nabízíme široké spektrum fyzikálně-chemických zkoušek. V oblasti petrochemie analyzujeme plyny, ropu, pohonné hmoty a oleje.

V rámci životního prostředí testujeme všechny druhy vod, zeminy, sedimenty a odpady. Školení vzorkaři zajistí odběry vzorků a měření v terénu.

Služby laboratoře

Petrochemie

V oblasti petrochemie testujeme vzorky:

petrochemistry.jpg

Životní prostředí

V oblasti životního prostředí testujeme vzorky:

enviroment.jpg

Co vás zajímá

Jak si mohu objednat rozbory nebo odběry?

Nejlépe prostřednictvím internetového formuláře nebo e-mailem (viz Kontakty). Obratem vám pošleme nabídku se všemi potřebnými informacemi. Neváhejte se zeptat i na rozbory, které na našich webových stránkách nenajdete, uděláme pro vaši spokojenost maximum.

Kdy a jak dostanu výsledky?

Jednodušší nebo urgentní rozbory (např. studniční vody bez mikrobiologie, zemního plynu, motorové nafty aj.) mohou být hotovy během 1-3 pracovních dní, složitější rozbory (odpady, sedimenty aj.) zpravidla během 2 týdnů. Napište, pokud potřebujete vzorek zpracovat urgentně! Výsledky obdržíte e-mailem ihned po dokončení zkoušek, laboratorní protokol vám pak zašleme také poštou společně s fakturou. Na požádání může protokol obsahovat i hodnocení nebo porovnání s příslušnými normami (ČSN, vyhlášky, rozhodnutí apod.).

Kolik vzorku a v jakých nádobách mám přinést?

Napište nám e-mail nebo vyplňte internetový formulář, vzorkovnice vám nachystáme, zdarma zapůjčíme a poradíme, jak vzorek odebrat. Pro některé rozbory mohou posloužit i vlastní vzorkovnice, např. čistá PET láhev (1,5 l) pro rozbor vody, suchá skleněná láhev (1 l) pro rozbor pohonných hmot nebo plastový sáček (cca 1 kg vzorku) pro rozbor pevných materiálů.

Můžu si objednat i odběr vzorku nebo měření přímo v terénu?

Ano, 2 vyškolení vzorkaři odborně odeberou jakýkoliv vzorek podle vašich požadavků. S výsledky pak obdržíte také protokol o odběru včetně fotodokumentace.

Osvědčení a certifikáty

Kontakty

Vedoucí laboratoře

Životní prostředí

Rozbory vod, zemin, sedimentů a odpadu

Petrochemie

Rozbory plynů, rop, pohonných hmot a olejů

Adresa:

V areálu MND Drilling & Services a.s.

Velkomoravská 900/405, 696 18 Lužice, objekt B

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 07:00 - 15:00

Po předchozí domluvě kdykoliv. Ve výjimečných případech je možno předat vzorek na nonstop fungující recepci areálu nebo jej zaslat přepravní službou.